הובלות קטנות

איך תמצא מוביל אמין וטוב להובלות קטנות? כמובן שאם תפנה לחברת הובלות גדולה, המחיר יהיה מופקע. לשם כך תתבקש לבצע סקר טלפוני על מנת לקבל הצעות מחיר, ולבסוף תבחר את ההצעה המפתה ביותר.

אבל זה רק שולחן סלון קטן…
בסופו של יום, כולנו מבצעים סקר טלפוני ובודקים מספר הצעות מחיר, לפני שמחליטים על שירות שנרצה להינות ממנו. אם נרצה להתייחס באופן פרטני לתחום ההובלות הקטנות, לא אחת קורה שצריכים להוביל פריט ריהוט קטן, ונרצה להימנע ממחיר מופקע עבור שירות זה.
אנו בגבי הובלות נתחשב בכם, ונעשה את המירב כדי לשלב את ההובלה שלכם עם עוד מספר הובלות על הדרך, כך שכולם יצאו מרוצים מן המחיר.

איך אני יודע שמדובר בהובלה קטנה?
כאשר מדברים על הובלות קטנות, יש לתת דגש על הגבול הדק שמפריד הובלה קטנה מהובלה רגילה או אפילו גדולה. בקטגוריית ההובלות הקטנות ניתן למנות הובלות של פריטים בודדים כגון מיטה, מספר קרטונים, שידה ומראה, פינת אוכל עם כיסאות, או סט סלון.
כאשר תידרשו לבצע הובלה קטנה, ציינו זאת בפני חברת ההובלות על מנת ליישר איתם קו, וברוב המקרים להביא להוזלת המחיר.

חיפוש חכם של מוביל
כאשר מחפשים מוביל להובלה קטנה, חשוב לתת דגש על מספר קריטריונים. בראש ובראשונה העדיפות היא לטנדר קטן שכמובן יביא להוזלה במחיר. אם עלינו להוביל מיטה או ארון, אין סיבה שנשכור שירות של משאית המיועדת להובלת דירות.
לאחר הסינון הראשוני של חברות ההובלות הגדולות, נידרש לבחור מבין מספר אופציות שעומדות לרשותינו. כאן חשוב לוודא היטב מהו וותק המוביל בתחום, וכמה זמן הוא מתעסק בהובלות של פריטים קטנים. חשוב להבהיר עוד לפני מתן הצעת המחיר כי כל הפריטים נכנסים למעלית, או לחלופין אם מדובר בקומת קרקע, על מנת להביא להוזלה נוספת בעלויות.

לסיכום
לפני שאתם סוגרים הובלה קטנה, בצעו את שיעורי הבית שלכם – ערכו סינון ראשוני נכון של חברות הובלה לא רלוונטיות, בדקו מהו וותק המוביל שממנו תרצו שירות, וכמובן ציינו את כל הפרטים מראש על מנת שלא יהיו הפתעות ביום ההובלה.

הובלות קטנות

הובלות קטנות