הובלות רהיטים

הובלות רהיטים זהו ענף נרחב אשר דורש מיומנות רבה. התהליך מורכב הן עבור הלקוח – שלפעמים צריך להפסיד עבודה ולהתעסק בתיאום ההובלה, והן עבור המוביל שמקבל את מלוא האחריות על הריהוט.

אולי נחסוך בהובלה?
לא אחת אנו נחשפים למקרים בהם יש ניסיון לחסוך בהובלה ולבצעה לבד, ע"י התקנת גגון על רכב פרטי או חיפוש חבר עם רכב גדול. במצבים אלו לא מן הנמנע שזה יעלה ביוקר.
ברוב המקרים, הובלות רהיטים דורשות פירוק והרכבה של הריהוט במקום היעד. לשם כך נדרשים כלי עבודה מקצועיים, טכניקות עבודה, ניסיון בפירוק והרכבה של רהיטים וכמובן, להתנהג בעדינות עם הרהיטים החדשים.
אנו בגבי הובלות נדאג לספק לכם את המענה לכל פרט ופרט בתהליך הובלת הריהוט.

שיט, הסלון לא עובר בחדר המדרגות!
לרבים מאיתנו מוכרת הסיטואציה בה מנסים להכניס פריט מגושם לחדר, אך הוא לא עובר בדלת. התרחיש האחרון שאדם שקונה רהיטים יחשוב עליו הוא שהסלון או פינת האוכל לא יעברו בחדר המדרגות הצר של הבניין.
לשם כך דרוש מנוף אשר יעלה את הריהוט היישר לתוך הבית. שימוש במנוף זהו תהליך לא פשוט, שכן צריך לבדוק לפני האם יש גישה נוחה למנוף, יש לשמור חניה, ואפילו בחלק מן הרחובות בארץ יש דרישה שיהיה פקח בזמן העבודה. למעשה, כך זה לא אמור להטריד אתכם – אנו נדאג לתאם עם המנוף ולטפל בהכל.

"בעדינות בבקשה, עכשיו ציפינו את הקיר בטפט חדש"
הדבר האחרון שנרצה להיות מוטרדים ממנו, הוא שעם קבלת הריהוט החדש, יגרם נזק לבית. לא אחת אנו נתקלים במקרים של חוסר אחריות ונזקים שנגרמו על ידי בעלי מקצוע בבית הלקוח.
כאשר מפקידים בידי מוביל את הסחורה, חשוב לתת דגש כי האדם הינו מקצועי וזהיר, בעל ניסיון בענף הובלות הרהיטים, שכן נרצה להימנע מתרחישים בלתי רצויים.
אנו בגבי הובלות נדאג לטפל בריהוט שלך בזהירות יתרה תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה ומסודרת.

הובלות רהיטים

הובלות רהיטים